Doprava a platba

U Vašej objednávky si môžete zvoliť nasledujúce možnosti dopravy:

1. Osobný odber – zadarmo

Vyzdvihnutie v našom sklade vo Vlčnove – Vlčnov 1316, Farma II. – Západ.

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

2. GEIS

Zasielame balíkové zásielky – menšie kartóny, lepiace pásky, viazacie pásky a ostatný tovar, ktorý neprekračuje povolené rozmery a hmotnosť. Cena za 1 ks balíku je jednotná: – normálny balík, balík na súkromnú adresu.

GEIS normálny balík

Doručenie „z domu do domu“ (za prvé uzamykateľné dvere príjemcu). Opakované doručenie v prípade nezastihnutia príjemcu. V prípade nezastihnutia príjemcu prebehne doručenie znovu nasledujúci pracovný deň. Možnosť nepretržitého sledovania zásielky v reálnom čase. Avízo každej zásielky príjemcovi e-mailom.

GEIS súkromná adresa

Pre súkromné adresy, kde je potrebné sa vopred dohovoriť na konkrétnom čase doručenia zásielky súkromnej osobe. Súčasťou prepravy je e-mail, SMS a telefonické avízo príjemcovi.

U kartónových škatúľ sú uvedené minimálne násobky, ktoré je možné objednať. Tento násobok je súčasne počet, ktorý sme schopní z dôvodu rozmerového obmedzenia zásielky poslať v jednom balíku. Napríklad ak je povolený násobok u kartónovej škatule 25 kusov, tak pri objednávke 100 kusov (4 x 25 kusov) bude dopravné 400 Kč (4 x balík – 100 Kč – v prípade balíkov na súkromnú adresu). Zásielka Vám bude doručená nasledujúci pracovný deň po odoslaní. V deň odoslania Vám pošleme informácie o odoslaní na mail uvedený v objednávke s číslom balíka.

Prostredníctvom webových stránok spoločnosti GEIS môžete po obdržaní čísla zásielky sledovať pravdepodobný čas doručenia balíka.

Balíková preprava je bohužiaľ obmedzená ako váhovo (maximálna váha balíka 50 kg), tak aj rozmerovo (najdlhšia strana 200 cm a zároveň súčet obvodu a dĺžky zásielky maximálne 300 cm). Z tohto dôvodu nemôžeme všetok ponúkaný tovar odoslať spoločnosťou Geis za uvedenú cenu za balík 100 Kč bez DPH.

Dopravu za nadrozmerné balíky riešime s každým zákazníkom individuálne (viď nasledujúci bod č.3).

3. Nadrozmerné zásielky

Ak Vaša objednávka obsahuje tovar, ktorý z dôvodu prekročenia objemového, prípadne váhového limitu nie je možné poslať ako balík prepravnou službou GEIS, budete na to pri výbere dopravy upozornení. Čo najskôr po prijatí objednávky sa s Vami spojíme a navrhneme Vám možnosti doručenia tejto objednávky (našimi vlastnými dodávkami, prípadne dopravcom Top Trans).

Ide predovšetkým o väčšie kartóny, ktoré presahujú rozmerové obmedzenia balíku GEIS. Ďalej nie je možné poslať ako balík GEIS niektoré role penového polyetylénu a vlnitej lepenky, vrece fixačných teliesok a ďalší tovar z našej ponuky, ktorý prekračuje povolené rozmery alebo hmotnosť balíkovej prepravy.

Naša vlastná doprava

Pretože máme k dispozícii vlastné dodávky, snažíme sa všetok tovar, ktorý sa nedá poslať prepravnou spoločnosťou GEIS, riešiť vlastnou dopravou. Snažíme sa vychádzať zákazníkom v ústrety a ceny za dopravu držať na polovičnej výške, ktorú by zákazník zaplatil za paletovú prepravu u dopravných spoločností. Čo najskôr po prijatí objednávky sa s Vami spojíme a ponúkneme cenu a termín doručenia objednávky.

TOPTRANS

Ak nebude možnosť poslať tovar ako balík spoločnosťou Geis ani doručiť našou vlastnou dopravou, odošleme – až po odsúhlasení ceny za dopravu – tovar prepravnou službou Top Trans. Tovar Vám bude doručený do 24 hodín od expedície.