Tieniaca sieť na plot 1,2 x 50m, tienivosť 100 %

Tieniaca sieť na plot 1,2 x 50m,  tienivosť 100 %

Produkt je momentálne nedostupný.

Zapnout funkci Hlídací pes
Hlídací pes
×

Popis

Šírka: 1,2 m
Návin na roli: 50 m
Materiál: síťovina - úplet z HDPE plochých vláken, UV stabilizácia
Plošná hmotnost: 200 gr/m2
Stínivost: 100 procent
Farva: šedá

Tkanina je vyrobená z vysoko kvalitnej HD-PE dvojito tkané priadze z širokých plochých zelených pásikov na osnove a dvojitých čiernych vlákien útku. Sieť je v oboch pozdĺžnych okrajoch vystužená zosilnenými pásmi útku 2x15mm pre bezpečné upevnenie viazacími pásky. Každá sieť je teda celkovo o 3cm širší ako je uvedená šírka (uvedená šírka ukazuje čistú plochu po zahnutie lemov).

Tkanina je zhotovená z HD-PE úpletu, ktorý je mimoriadne pevný, trvanlivý (pri permanentnom nasadení na vonkajších plotoch životnosť cez 10 rokov), odolný proti extrémnym teplotám od -40 do + 80 ° C, stabilný voči UV žiareniu a farebne stály.

 

Ako upevniť tieniacej siete k plotu?

1. Používajte výhradne viazacie pásky s UV stabilizáciou.

2. Pásky vážte starostlivo každých 25cm (tj. 4 pásky na 1 meter dĺžky) z oboch strán plota, a to na spodnom i hornom okraji. Najmenej každý štvrtý pásik vážte pásikom o šírke min. 3,6mm.

3. Je nevyhnutné viazacie pásik zaviesť vždy pod celý lem vystuženie, (tj. Lemy po oboch okrajoch tkaniny v šírke 15mm nad uvádzanú šírku tkaniny, vodorovne pretkané siedmich radmi výstužných reťazí z čiernych HD-PE vlákien). Tento lem celý preložte na vodiaci drôt plotu. Potom celý lem podvlečte kotviacim viazacím opaskom a jemne dotiahnite. (Pri uťahovaní nepoužívajte silu, poškodili by ste pások a mohlo by dôjsť aj k poškodeniu lemu tkaniny). Nakoniec skráťte prebytočnú konca pásikov.

Uvedený obrázok má len informatívny charakter.